Haber

MHP Antalya milletvekili adayları tanıtıldı

Mehmet ŞENTÜRK / ANTALYA (İGFA) –Antalya Kepez ilçesindeki Fazilet Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Onur Temel, her adayın hem partiye hem de Antalya’ya çok değerli hizmetler yaptığını söyledi.

Seçime kadar kapıyı çalmayacaklarını ifade eden Temel, “Üç hilalli bayrağımız Antalya’nın her yerinde görülmelidir. Bu seçimler Türkiye için tarihi bir dönüm noktasıdır. Milletimizin ve devletimizin beka meselesidir. MHP, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır”Memleketin bağımsızlığının ve bütünlüğünün adresi Cumhur İttifakıdır. 14 Mayıs’ta geleceğimize sahip çıkacağız. Bölücülere ve hainlere gereken cevabı vereceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı il başkanları ile MHP ilçe başkanlarının da katıldığı toplantıda, MHP Antalya Milletvekili adayları; Abdurrahman Lider, Hilmi Dingin, Mustafa Aksoy, Yusuf Kelleli, Ferhat Sarıbek, İlknur Fidan, Oğuzhan Çelik, Yavuz Çağlar, Serkan Öztürk, Ali Çetin, Hayati Peker, Esmaye Özörmenoğlu, İdris Özcan, Ahmet Ali Coşkun, Mehmet Ali Yalçın, Mustafa Doruatlı, Kutluhan Tozoğlu kamuoyuna tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu